KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12398044
nr 1239 8044
Akvarell
Stig Larsson. Stockholmsutsikt från Fåfängan. Signerad, daterad -78. Motivet: 22x29 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 4 mars 2019
kl 19:27:33
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)